zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Lubzina
3:1
LKS Głowaczowa
LKS Żyraków
3:5
LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre
2:4
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Borowiec Straszęcin
2:4
LKS Stasiówka
Paszczyniak Paszczyna
1:3
Kamieniarz Golemki
Victoria Ocieka
3:0
LKS Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne
0:4
LKS Nagoszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
4:0
Paszczyniak Paszczyna
LKS Czarnovia Czarna
2:2
Strażak Lubzina
LKS Bodzos Podgrodzie
1:0
LKS Stasiówka
LKS Pustków
3:1
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Nagoszyn
2:0
LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre
0:3*
Victoria Ocieka
Kamieniarz Golemki
0:2
LKS Łęki Górne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łęki Górne
2:1
LKS Głowaczowa
Strażak Lubzina
5:0
LKS Zasów-Mokre
LKS Stasiówka
2:1
LKS Pustków
LKS Żyraków
1:6
Kamieniarz Golemki
LKS Borowiec Straszęcin
2:0
LKS Nagoszyn
Paszczyniak Paszczyna
4:3
LKS Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka
1:1
LKS Bodzos Podgrodzie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnovia Czarna
3:2
LKS Łęki Górne
LKS Bodzos Podgrodzie
3:2
LKS Pustków
Kamieniarz Golemki
0:0
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Nagoszyn
2:2
LKS Stasiówka
LKS Głowaczowa
5:0
LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre
0:0
Paszczyniak Paszczyna
Victoria Ocieka
1:0
Strażak Lubzina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stasiówka
2:4
Kamieniarz Golemki
LKS Żyraków
1:4
LKS Czarnovia Czarna
LKS Pustków
3:4
LKS Nagoszyn
LKS Borowiec Straszęcin
1:1
LKS Głowaczowa
Paszczyniak Paszczyna
0:2
Victoria Ocieka
Strażak Lubzina
2:4
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Łęki Górne
3:0
LKS Zasów-Mokre
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Lubzina
4:2
Paszczyniak Paszczyna
LKS Głowaczowa
5:0
LKS Stasiówka
LKS Czarnovia Czarna
3:1
LKS Borowiec Straszęcin
Kamieniarz Golemki
0:1
LKS Pustków
Victoria Ocieka
1:1
LKS Łęki Górne
LKS Bodzos Podgrodzie
0:1
LKS Nagoszyn
LKS Zasów-Mokre
3:0
LKS Żyraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stasiówka
1:2
LKS Czarnovia Czarna
LKS Nagoszyn
0:4
Kamieniarz Golemki
LKS Pustków
1:3
LKS Głowaczowa
LKS Żyraków
1:1
Victoria Ocieka
LKS Łęki Górne
1:0
Strażak Lubzina
LKS Borowiec Straszęcin
1:0
LKS Zasów-Mokre
Paszczyniak Paszczyna
0:2
LKS Bodzos Podgrodzie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ocieka
1:1
LKS Borowiec Straszęcin
Strażak Lubzina
5:1
LKS Żyraków
LKS Głowaczowa
3:0
LKS Nagoszyn
LKS Czarnovia Czarna
1:1
LKS Pustków
LKS Bodzos Podgrodzie
1:1
Kamieniarz Golemki
Paszczyniak Paszczyna
0:1
LKS Łęki Górne
LKS Zasów-Mokre
7:0
LKS Stasiówka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stasiówka
1:0
Victoria Ocieka
LKS Nagoszyn
1:2
LKS Czarnovia Czarna
LKS Pustków
3:2
LKS Zasów-Mokre
Kamieniarz Golemki
1:2
LKS Głowaczowa
LKS Żyraków
2:0
Paszczyniak Paszczyna
LKS Łęki Górne
1:0
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Borowiec Straszęcin
2:4
Strażak Lubzina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Lubzina
4:4
LKS Stasiówka
LKS Czarnovia Czarna
1:1
Kamieniarz Golemki
LKS Łęki Górne
5:1
LKS Żyraków
LKS Bodzos Podgrodzie
0:4
LKS Głowaczowa
LKS Zasów-Mokre
3:0
LKS Nagoszyn
Victoria Ocieka
2:1
LKS Pustków
Paszczyniak Paszczyna
1:2
LKS Borowiec Straszęcin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
2:1
LKS Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka
1:1
Paszczyniak Paszczyna
LKS Nagoszyn
2:2
Victoria Ocieka
LKS Pustków
0:7
Strażak Lubzina
Kamieniarz Golemki
2:1
LKS Zasów-Mokre
LKS Żyraków
5:1
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Borowiec Straszęcin
0:0
LKS Łęki Górne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Lubzina
4:0
LKS Nagoszyn
LKS Bodzos Podgrodzie
2:4
LKS Czarnovia Czarna
LKS Żyraków
0:1
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Łęki Górne
2:0
LKS Stasiówka
Paszczyniak Paszczyna
0:5
LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre
2:1
LKS Głowaczowa
Victoria Ocieka
0:2
Kamieniarz Golemki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
2:0
Victoria Ocieka
LKS Borowiec Straszęcin
1:2
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Czarnovia Czarna
2:0
LKS Zasów-Mokre
LKS Stasiówka
3:1
LKS Żyraków
LKS Nagoszyn
4:1
Paszczyniak Paszczyna
LKS Pustków
0:1
LKS Łęki Górne
Kamieniarz Golemki
4:1
Strażak Lubzina
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
2:1
Strażak Lubzina
LKS Czarnovia Czarna
1:2
Victoria Ocieka
LKS Stasiówka
3:0*
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Nagoszyn
4:5
LKS Łęki Górne
LKS Pustków
5:2
LKS Żyraków
Kamieniarz Golemki
2:1
Paszczyniak Paszczyna
LKS Bodzos Podgrodzie
4:2
LKS Zasów-Mokre
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Lubzina
0:3
LKS Czarnovia Czarna
LKS Borowiec Straszęcin
3:3
LKS Pustków
LKS Stasiówka
1:3
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Żyraków
1:1
LKS Nagoszyn
Paszczyniak Paszczyna
0:2
LKS Głowaczowa
Victoria Ocieka
2:0
LKS Zasów-Mokre
LKS Łęki Górne
0:1
Kamieniarz Golemki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
1:1
LKS Łęki Górne
LKS Czarnovia Czarna
3:0
Paszczyniak Paszczyna
LKS Bodzos Podgrodzie
0:4
Victoria Ocieka
LKS Zasów-Mokre
1:3
Strażak Lubzina
LKS Nagoszyn
3:3
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Pustków
3:1
LKS Stasiówka
Kamieniarz Golemki
1:0
LKS Żyraków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Lubzina
0:1
Victoria Ocieka
LKS Borowiec Straszęcin
3:4
Kamieniarz Golemki
LKS Stasiówka
1:0
LKS Nagoszyn
LKS Łęki Górne
1:1
LKS Czarnovia Czarna
Paszczyniak Paszczyna
1:4
LKS Zasów-Mokre
LKS Pustków
1:2
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Żyraków
0:0
LKS Głowaczowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ocieka
6:1
Paszczyniak Paszczyna
LKS Głowaczowa
4:1
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Czarnovia Czarna
1:3
LKS Żyraków
LKS Bodzos Podgrodzie
0:1
Strażak Lubzina
LKS Zasów-Mokre
2:1
LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn
0:2
LKS Pustków
Kamieniarz Golemki
3:1
LKS Stasiówka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pustków
0:2
Kamieniarz Golemki
LKS Borowiec Straszęcin
0:2
LKS Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka
1:0
LKS Głowaczowa
LKS Żyraków
2:2
LKS Zasów-Mokre
Paszczyniak Paszczyna
0:2
Strażak Lubzina
LKS Nagoszyn
1:1
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Łęki Górne
1:2
Victoria Ocieka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Lubzina
2:1
LKS Łęki Górne
LKS Głowaczowa
6:2
LKS Pustków
LKS Czarnovia Czarna
1:1
LKS Stasiówka
LKS Bodzos Podgrodzie
1:3
Paszczyniak Paszczyna
Victoria Ocieka
3:0
LKS Żyraków
Kamieniarz Golemki
2:1
LKS Nagoszyn
LKS Zasów-Mokre
- : -
LKS Borowiec Straszęcin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyraków
1:0
Strażak Lubzina
LKS Pustków
2:3
LKS Czarnovia Czarna
LKS Nagoszyn
2:3
LKS Głowaczowa
LKS Borowiec Straszęcin
0:2
Victoria Ocieka
LKS Stasiówka
0:4
LKS Zasów-Mokre
Kamieniarz Golemki
2:1
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Łęki Górne
5:0
Paszczyniak Paszczyna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Lubzina
4:1
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Głowaczowa
2:1
Kamieniarz Golemki
LKS Czarnovia Czarna
1:1
LKS Nagoszyn
LKS Bodzos Podgrodzie
4:1
LKS Łęki Górne
LKS Zasów-Mokre
0:0
LKS Pustków
Victoria Ocieka
4:0
LKS Stasiówka
Paszczyniak Paszczyna
2:1
LKS Żyraków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
0:1
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Borowiec Straszęcin
3:0*
Paszczyniak Paszczyna
LKS Stasiówka
2:0
Strażak Lubzina
Kamieniarz Golemki
6:0
LKS Czarnovia Czarna
LKS Żyraków
1:4
LKS Łęki Górne
LKS Pustków
2:1
Victoria Ocieka
LKS Nagoszyn
2:2
LKS Zasów-Mokre
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnovia Czarna
1:3
LKS Głowaczowa
Strażak Lubzina
2:2
LKS Pustków
LKS Łęki Górne
0:0
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Bodzos Podgrodzie
2:4
LKS Żyraków
Paszczyniak Paszczyna
2:3
LKS Stasiówka
LKS Zasów-Mokre
0:2
Kamieniarz Golemki
Victoria Ocieka
4:1
LKS Nagoszyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnovia Czarna
7:1
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Głowaczowa
2:1
LKS Zasów-Mokre
LKS Borowiec Straszęcin
4:2
LKS Żyraków
LKS Stasiówka
1:0
LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn
1:7
Strażak Lubzina
LKS Pustków
2:1
Paszczyniak Paszczyna
Kamieniarz Golemki
3:0
Victoria Ocieka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Lubzina
1:3
Kamieniarz Golemki
LKS Żyraków
0:4
LKS Stasiówka
LKS Łęki Górne
3:2
LKS Pustków
LKS Bodzos Podgrodzie
0:2
LKS Borowiec Straszęcin
Paszczyniak Paszczyna
0:4
LKS Nagoszyn
LKS Zasów-Mokre
8:2
LKS Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka
0:0
LKS Głowaczowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości