Autor:

Łukasz Chęciek

Utworzono:

18.04.2015

Po remisie w poprzedniej kolejce, naszej drużynie przyszło zmierzyć się przed własną publicznością z zespołem Paszczyniaka Paszczyna. Gra odbywała się w trudnych warunkach ze względu na padający chwilami bardzo mocny deszcz. W rozgrywaniu piłki, od początku było sporo niedokładności, jednak od pierwszych minut zarysowała się przewaga gospodarzy. W 15 minucie po dośrodkowaniu i zamieszaniu w polu karnym, najprzytomniej zachował się Kuba Szewczyk i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki [Po meczu wszyscy zgodnie stwierdzili, iż był to bardzo precyzyjny strzałEmotikon smile]. Niedługo później piękną indywidualną akcją popisał się Piotrek Kieta, jednak w końcowej fazie zabrakło niewiele. W 30 min po szybko rozegranym rzucie wolnym, bramkarz gości zaliczył fatalny kiks, który bez skrupułów wykorzystał Waldek Miazga, strzelając do pustej bramki podwyższył wynik na 2:0. Po przerwie zawodnicy z Paszczyny rzucili się do odrabiania strat. Gra mocno się zaostrzyła, a sędzia pokazał kilka żółtych kartek. W 70 min Paszczyniak zdobył bramkę kontaktową, po błędzie indywidualnym NASZEGO OBROŃCY. Piłkarze przyjezdni coraz bardziej się otwierali, przez co nasi gracze mogli kontrować. I robili to bardzo skutecznie. W 80 minucie wprowadzony w przerwie Witek Wal dośrodkował idealnie na 11 metr, a tam Rafał Galas fenomenalnym strzałem z półobrotu zdobył kolejną bramkę dla naszej drużyny. Tuż przed końcem bliźniacza akcja lecz, z drugiej strony. Dośrodkowywał Wal, a R.Galas , tym razem z przyjęciem strzela nie do obrony ustalając wynik spotkania na 4:1.